ПоддержатьУкраїнська

Систематично вимагав кошти у засудженого – ДБР повідомило про підозру начальнику дільниці однієї із установ виконання покарань Вінниччини

StopCor
StopCor

StopCor

Систематично вимагав кошти у засудженого – ДБР повідомило про підозру начальнику дільниці однієї із установ виконання покарань Вінниччини

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру начальнику дільниці соціальної реабілітації однієї із установ виконання покарань у Вінницькій області. Правоохоронець підозрюється у вимаганні чужого майна з погрозою обмеження прав, свобод або законних інтересів потерпілих (вимагання), вчинене службовою особою з використанням свого службового становища (ч. 2 ст. 189 КК України).

Слідством встановлено, що посадовець виправної колонії сприяв у працевлаштуванні засудженого на підприємство та почав систематично вимгати від нього частину заробітної плати.

В разі ненадання коштів, працівник колонії погрожував у майбутньому відмовити у видачі дозволу ув’язненому на роботу, що по-суті є обмеженням прав, свобод та законних інтересів потерпілого.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та його відсторонення від посади.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

 Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Вінницька обласна прокуратура. Оперативний супровід – Управління СБУ у Вінницькій області.

Другие новости