ПоддержатьУкраїнська

Слідчі ДБР повідомили про підозру майстру лісу Національного природного парку через службову недбалість  

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчі ДБР повідомили про підозру майстру лісу Національного природного парку через службову недбалість   

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру майстру з охорони природи Національного природного парку «Вижницький» через службову недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам за викладених нижче обставин (ч. 1 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що з 2019 по 2020 рік майстер лісу не здійснював належних перевірок на ввірених йому ділянках лісу, а також не вчиняв належних дій щодо попередження та припинення порушень природоохоронного законодавства. Таким чином, у цей період невідомими особами були здійснені незаконні порубки на ввіреній йому території, що завдало державі збитків на понад 230 тисяч гривень.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 2 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька обласна прокуратура. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Другие новости