ПоддержатьУкраїнська

Слідчі поліції Криму повідомили про підозру суддям, які сприяли становленню окупаційної влади

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчі поліції Криму повідомили про підозру суддям, які сприяли становленню  окупаційної влади

Фігуранти брали участь у роботі незаконно створених судових органів на півострові.  Зокрема внаслідок протиправних дій суддів-зрадників Київського районного суду м. Сімферополя Республіки Крим було незаконно ув’язнено одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу та визнавши його винним у злочинні,  якого він не вчиняв.

Слідчими Головного управління поліції Криму встановлено, що вказані судді, перейшли на  службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта, надавали допомогу іноземній державі в підриві суверенітету та територіальній цілісності України. Після окупації півострова в 2014 році їх дії кваліфікуються, як державна зрада.

Крім того, судді Київського районного суду м. Сімферополя Республіки Крим брали участь у реалізації політики держави-окупанта. Фігуранти виносили рішення на користь окупантів щодо переслідування учасників проукраїнського мітингу у лютому 2014 року.

Зокрема фігуранти визнали винним одного з керівників Меджилісу кримськотатарського народу в злочинні, якого він не вчиняв. Чоловіка було засуджено до 8 років позбавлення волі.

Наразі суддям-зрадникам  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу  України.

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

Другие новости