ПоддержатьУкраїнська

Службова недбалість на майже 7 000 000 гривень — 4 посадовців Харківського лісгоспу постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Службова недбалість на майже 7 000 000 гривень — 4 посадовців Харківського лісгоспу постануть перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно 4 майстрів лісу одного із лісництв Харківської області, які обвинувачуються у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що посадовці лісгоспу не забезпечили належне зберігання майна державного підприємства, яке їм було ввірене. Внаслідок цього невстановлені особи здійснили незаконну вирубку понад 550 дерев в різних кварталах на території держпідприємства, що завдало збитків державі на майже 7 мільйонів гривень.

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Процесуальне керівництво – Харківська обласна прокуратура. Оперативний супровід – Управління СБ України в Харківській області.

Другие новости