ПоддержатьУкраїнська

Службовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі за проведення експертиз

StopCor
StopCor

StopCor

Службовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі за проведення експертиз

Київською місцевою прокуратурою № 6 спільно зі слідчим відділом Печерського УП ГУНП у місті Києві за оперативного супроводження ГУ БКОЗ СБ України затримано на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовців одного з районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (ч. 3 ст. 368 КК України).

 Фото: pmg.ua

Встановлено, що начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області спільно з головним спеціалістом відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини налагодили протиправний механізм вимагання коштів з суб'єктів господарювання за проведення експертиз товару та видачу відправних дозволів. Так, за видачу ветеринарного свідоцтва та експертного лабораторного висновку, яке підтверджує походження продукції, службовці отримували 1100 доларів США.

У ході слідства правоохоронці задокументували 4 епізоди одержання службовцями коштів на загальну суму 3, 6 тис. доларів США та 10 тис. гривень.

Під час передачі четвертого траншу службовців затримали «на гарячому», передає "Україна Кримінальна".

Службовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі за проведення експертиз

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії та вирішуються питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманим запобіжних заходів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Луганщині затримали службовця лісгоспу під час надання хабара за прикриття контрабанди.

Другие новости