ПоддержатьУкраїнська

Співробітники прокуратури Харківської області перерахують частину зарплатні на боротьбу з коронавірусною інфекцією

StopCor
StopCor

StopCor

Співробітники прокуратури Харківської області перерахують частину зарплатні на боротьбу з коронавірусною інфекцією

Оскільки епідемічна ситуація в Україні погіршується, працівники органів прокуратури Харківської області підтримали ініціативу Генерального прокурора та вирішили перерахувати частину заробітної плати на підтримку медиків та закупівлю необхідних речей для боротьби з COVID-19.

Наразі прокуратурою Харківської області вже перераховано частину коштів  на рахунок Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні.

Водночас, згідно наказу прокурора області створено робочу групу з питань моніторингу інформації щодо ситуації про здійснення заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Харківської області. Забезпечено належну взаємодію з Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, вживаються додаткові заходи для забезпечення правопорядку в умовах надзвичайної ситуації.

Звертаємось до всіх мешканців та гостей Харкова і Харківської області. Лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти поширенню коронавірусної інфекції.

Пресслужба прокуратури Харківської області

Другие новости