ПоддержатьУкраїнська

Справа про напад піщаного браконьєра Чупринського на журналістів "СтопКору" зрушила з мертвої точки

StopCor
StopCor

StopCor

Справа про напад піщаного браконьєра Чупринського на журналістів 'СтопКору' зрушила з мертвої точки

У суді, де проходить розгляд справи про напад на знімальну групу «СтопКору» з боку піщаного нелегала Ігоря Чупринського, почався допит сторін процесу. У суді уже заслухали самого фігуранта справи та обвинуваченого Чупринського. Про це із зали суду повідомляють представники проекту.

Додамо, що на думку журналістів проекту, піщаний нелегал Ігор Чупринський, який напав на журналіста «СтопКору» Павла Янцена під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці незаконного видобутку у Шпитьках на Київщині, за допомогою адвокатів та дружини з ГПУ затягував справу у суді.

Журналісти отримали незаперечні докази, що у процес втручається дружина нападника, яка працює у Генпрокуратурі. Щоразу під різними приводами, новими клопотаннями, відсутністю адвоката, слухання справи та винесення вироку відкладали.

Нагадаємо, відеооператор «СтопКору» Павло Янцен отримав травму голови та носа під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці з нелегального видобутку піску в селі Шпитьки Києво-Святошинського району.

Додамо, що тоді за напад на «СтопКор» Чупринському оголосили підозру за ч.2 ст. 345-1 КК України «Погроза або насильство щодо журналіста».

Зловмиснику загрожує до п’яти років за ґратами.

https://www.youtube.com/watch?v=ucQRhegaiOc&feature=youtu.be

Другие новости