ПоддержатьУкраїнська

«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру колишньому голові Дніпровського районного суду міста Києва

StopCor
StopCor

StopCor

«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру колишньому голові Дніпровського районного суду міста Києва

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань спільно з прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані із масовими протестами у 2013-2014 роках, Офісу Генерального прокурора, за погодженням з заступником Генерального прокурора, 6 березня 2020 року повідомили про зміну раніше повідомленої підозри колишньому голові Дніпровського районного суду міста Києва.

Ексголова суду підозрюється у:

  • організації постановлення суддями суду завідомо неправосудних ухвал (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України);
  • незаконному перешкоджанні організації та проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчиненому службовою особою за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ст. 340 Кримінального кодексу України);
  • незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ч. 3 ст. 27, ч.1 ст. 376-1 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що колишній голова Дніпровського районного суду, а нині адвокат, 19 лютого 2014 року організував незаконне втручання в автоматизовану систему документообігу суду «Д-3» та винесення неправосудних ухвал про застосування відносно 11 завідомо незаконно затриманих громадян запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задля перешкоджання організації та проведенню мирних зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в місті Києві.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Другие новости