ПоддержатьУкраїнська

«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру колишньому прокурору прокуратури м. Києва - діючому адвокату

StopCor
StopCor

StopCor

«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру колишньому прокурору прокуратури м. Києва - діючому адвокату

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру колишньому старшому прокурору відділу прокуратури міста Києва, діючому адвокату.

Експрокурор підозрюється у незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчиненому службовою особою, за попередньою змовою групою осіб; зловживанні службовим становищем, службовому підробленні, а також притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності прокурором, поєднане з обвинуваченнями у вчиненні особливо тяжкого злочину (ч. 2 ст. 28, ст. 340, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (в редакції від 02.02.2014), ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366;ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 18 лютого 2014 року колишній прокурор діючи у змові зі своїми керівниками, а також слідчими міліції, безпідставно погодив повідомлення про підозру у масових заворушеннях трьом незаконно затриманим учасникам «Євромайдану».

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на с строк від 5 до 10 років.

Другие новости