ПоддержатьУкраїнська

«Справи Майдану»: колишній слідчий постане перед судом за незаконні затримання мітингувальників

StopCor
StopCor

StopCor

«Справи Майдану»: колишній слідчий постане перед судом за незаконні затримання мітингувальників

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього слідчого Дніпровського районного управління ГУ МВС України у м. Києві.

Експравоохоронець обвинувачується  у:

  • зловживанні владою та службовим становищем (ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України);
  • завідомо незаконному затриманні (ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу України);
  • притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності поєднаному з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, зі штучним створенням доказів та фальсифікацією (ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України);
  • службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України);
  • незаконному перешкоджанні організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій (ст. 340 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування в кримінальному провадженні завершили слідчі відділу з розслідування «справ Майдану» Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що колишній правоохоронець незаконно затримав та притягнув до кримінальної відповідальності 4 особи за нібито участь у масових заворушеннях 18 лютого 2014 року в центральній частині міста Києва.

Слідчими ДБР у цьому кримінальному проваджені також перевіряється правомірність дій та рішень правоохоронних органів і суду Дніпровського району міста Києва при затриманні, притягненні до кримінальної відповідальності та застосуванні запобіжних заходів щодо 11 осіб у період 18 – 19 лютого 2014 року. Досудове розслідування триває.

Другие новости