ПоддержатьУкраїнська

Справу керівника Служби автодоріг Миколаївської області скеровано до суду

StopCor
StopCor

StopCor

Справу керівника Служби автодоріг Миколаївської області скеровано до суду

Досудове розслідування факту отримання 300 тис. грн та 90 тис. дол США (2,24 млн грн) неправомірної вигоди керівником Служби автомобільних доріг у Миколаївській області закінчено. Обвинувальний акт стосовно експосадовця  28 лютого 2020 року скеровано до Вищого антикорупційного суду.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

Керівника Служби автодору Миколаївської області обвинувачують у тому, що у серпні 2019 року посадовець вимагав та отримав 300 тис. грн від приватної компанії за сприяння в перерахуванні їй понад 4,62 млн грн як оплату за фактично виконаний ремонт дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв.

Менше ніж за місяць потому обвинувачений повторно висунув вимогу з одержання частини коштів, сплачених підконтрольною йому державною установою приватному підприємству, цього разу у сумі 90 тис. дол. США. Під час одержання цієї частини неправомірної вигоди керівника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області й затримали «на гарячому».

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснювали з серпня 2019 року.

12 вересня 2019 року керівнику Служби автомобільних доріг у Миколаївській області повідомили про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

2 грудня 2019 року підозрюваному та його захисникам відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед складанням обвинувального акта та скеруванням його до суду.

Більше про злочин — у відео.

https://www.youtube.com/watch?v=ILkQ2_UmaY0Video of Викриття начальника Служби автодоріг Миколаївської області

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости