ПоддержатьУкраїнська

Справу миколаївського хабарника Романчука скерували до суду

StopCor
StopCor

StopCor

Справу миколаївського хабарника Романчука скерували до суду

Троє з п'яти захисників погорілого на хабарі чиновника тільки завершили ознайомлюватися з матеріалами справи.

Військовою прокуратурою Південного регіону України вчора, 22 серпня, спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно Героя України, першого заступника голови Миколаївської ОДА, якому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі на загальну суму 90 тис доларів США (ч. 4 ст. 368 КК України). Про це йдеться на сайті Генпрокуратури.

Зауважимо, що Романчук був затриманий під час отримання хабара у Миколаєві ще 3 червня. "Офіцерам військової прокуратури вистачило менше передбачених законом двох місяців для того, щоб зібрати необхідні докази вини підозрюваного. Вже 29 червня досудове слідство було закінчено, а підозрюваному та його захисникам надано доступ до матеріалів провадження. При цьому сторона захисту спробувала штучно затягнути процедуру, без якої судовий розгляд обвинувального акту неможливий", - йдеться в повідомленні.

Як наслідок, за клопотанням військової прокуратури Приморський районний суд м. Одеси встановив стороні захисту кінцевий строк ознайомлення з матеріалами провадження до 19 серпня включно. У цей термін підозрюваний та троє з п'яти його захисників скористались своїм правом у повному обсязі. Обвинувальний акт направлено для розгляду по суті до Центрального районного суду м. Миколаєва.

Нагадаємо, що заступника голови Миколаївської ОДА Миколу Романчука затримали на хабарі 92 тисяч доларів за вирішення питання видобутку вапняку у кар'єрі. У нього вдома знайшли багато антикваріату, гроші та "чорну бухгалтерію", яку він приховував у тунелях під будинками. Він виправдовувався, що підземні ходи побудували до ньго, а злитки золота нібито-то подарували заводчани.

Справу миколаївського хабарника Романчука скерували до суду

Потім у Романчука знайшли квартиру у центрі Києва. Заставу 5,5 млн грн за погорілого на хабарі чиновника вніс його син.

Другие новости