ПоддержатьУкраїнська

СПРОСТУВАННЯ

StopCor
StopCor

StopCor

СПРОСТУВАННЯ

Інформація, опублікована на сайті інтернет-видання «Страна.ua», у якій вказано, що 27 лютого 2020 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора нібито зареєстрували кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України, стосовно посадових осіб Державного бюро розслідувань, не відповідає дійсності.

Крім того, невідоме походження документа, оприлюдненого тим же інтернет-виданням.

Звертаємо увагу, що оприлюднене фото документа та зразок оригінального витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань суттєво відрізняються. Так, у підробці не вказана точна дата реєстрації документа, ключові фрази написані некоректно – замість «короткий виклад обставин» написано «фабула», замість «правова кваліфікація кримінального правопорушення» - просто «правова кваліфікація» та ще безліч неточностей та невідповідностей з оригінальним витягом. Це свідчить про грубу підробку документа, викладеного на сайті інтернет-видання.

Шановні журналісти, звертаємося до вас з проханням ретельно перевіряти інформацію, отриману від сумнівних джерел. Поширення фейкової інформації негативно впливає на репутацію видання, яке її оприлюднює.

Другие новости