ПоддержатьУкраїнська

Столична поліція перевірила чотири повідомлення про виявлення підозрілих пакунків та одне - про замінування автомобіля

StopCor
StopCor

StopCor

Столична поліція перевірила чотири повідомлення про виявлення підозрілих пакунків та одне - про замінування автомобіля

Спеціалісти вибухотехнічної служби поліції Києва під час ретельної перевірки жодних небезпечних предметів чи речовин не виявили.

Як уже повідомлялося, столична поліція посилила заходи безпеки у місті. Правоохоронці патрулюють вулиці міста, місця масового скупчення громадян, ринки, транспортні розв’язки, станції метро, вокзали. 

Упродовж сьогоднішнього дня фахівці профільних служб п’ять разів виїжджали для перевірки інформації про загрозу безпеці громадян. Перше повідомлення надійшло о 10:14 про те, що біля торгового центру в Оболонському районі столиці замінований автомобіль. Під час ретельної перевірки автомобіля та прилеглої території вибухотехніки не виявили жодних небезпечних предметів.

Решта чотири повідомлення стосувалися виявлення громадянами невідомих пакунків чи валіз на території Деснянського, Дарницького, Оболонського та Шевченківського районів столиці. Небезпечних речовин чи предметів у них також не виявлено. Відомості за цими фактами зареєстровані у територіальних управління поліції та проводиться перевірка.

Київська поліція вкотре дякує мешканцям міста за свідоме ставлення до безпеки та наголошує на тому, що категорично заборонено торкатися невстановлених предметів, розглядати чи самостійно їх розгортати. При виявленні  таких речей негайно інформувати поліцію по спецлінії 102.

Відділ комунікації поліції Києва

Другие новости