ПоддержатьУкраїнська

"Стоп корупції" відкриває осередок проекту у Монастирищі на Черкащині

StopCor
StopCor

StopCor

'Стоп корупції' відкриває осередок проекту у Монастирищі на Черкащині

Команда проекту "Стоп корупції" відкриває представництво у районному центрі Монастирище, що на Черкащині.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє координатор проекту Богдан Хмельницький.

"Очолить осередок місцевий громадський активіст Юрій Заворотний. Збір документів та офіційна реєстрація представництва почнеться вже наступного тижня", зазначають активісти.

''Стоп корупції'' відкриває осередок проекту у Монастирищі на Черкащині

"Про проект "Стоп корупції" ми довідалися із соцмереж, програму розслідувань уперше побачили в ефірі 5 каналу. І одразу вирішили долучитись до команди борців із корупцією. Для нашого краю це актуальна проблема, районом заправляє колишній регіонал Микола Орендарчук.

Посадовець уже був героєм розслідування "СтопКору". Журналісти викрили і довели корупційні зв'язки чиновника в управлінні районом, а також зафіксували факт керування фермерським господарством ФГ "Яцковиця". Його у судовому порядку звинувачують у сумісництві посади держслужбовця і керівника фермерського господарства. Окрім того, чиновникові закидають порушення закону України "Про протидію корупції", зазначає новообраний голова осередку "Стоп корупції" Юрій Заворотний.

Додамо, що у районі також виникла проблема із навчально-виховними закладами, котрі через брак фінансування хотіли перетворити на початкову школу. До активістів "Стоп корупції" зверталися обурені батьки учнів. Пізніше через можливе переформатування навчального закладу у районі відбулася акція протесту.

Другие новости

Криминальные сходки в Крыму, дорожные тендеры и фирмы-двойники: тайны миллионов нардепа Виталия Борта

Криминальные сходки в Крыму, дорожные тендеры и фирмы-двойники: тайны миллионов нардепа Виталия Борта

Тайны депутата ВР Виталия Борта: бизнес, записанный на зятя, дорожный тендер на 61 млн грн и регулярные поездки в Москву. Что скрывает парламентарий и как его семья связана с рф?

Пробегал до 50 км, чтобы шпионить для рф в Хмельнитчине: легкоатлет-агент фсб получил 15 лет тюрьмы

Пробегал до 50 км, чтобы шпионить для рф в Хмельнитчине: легкоатлет-агент фсб получил 15 лет тюрьмы

Злоумышленником оказался местный тренер по легкой атлетике, который ежедневно пробегал от 10 до 50 км, чтобы отслеживать места базирования и маршруты движения украинских войск