ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався нові факти у справі про рейдерство нардепа Юрчишина

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався нові факти у справі про рейдерство нардепа Юрчишина

Активісти "Стоп корупції" у господарському суді Хмельницької області слідкували за судовим процесом у справі про рейдерство з боку фірми народного депутата Юрчишина. Компанія політика заволоділа залізничними рейками стратегічного заводу "Строймайстер".

З касації справу повернули до суду першої інстанції. Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду, ТОВ "Візит" мало повернути заводу "Строймайстер" незаконно захоплене майно.

Брати Юрчишини подали касацію у Вищий господарський спецсуд і в результаті справу знову повернули до господарського суду Хмельниччини, де все починалось. Наразі у справі з'ясувались нові обставини. Так біржову угоду, завдяки якій фірма Юрчишиних відібрала власність заводу, підписував юрист, який не розуміється на технічних нюансах.

Окрім того, до біржової угоди додався технічний паспорт на залізничні рейки. Проте у ньому бракує сторінок. Також ми дізнались, що нотаріус, чиє прізвище фігурує у документах, взагалі не має даних про таку угоду. Суд просить нотаріуса надати підтвердження цьому факту. У результаті слухання справи перенесли на 29 червня. Фактично, у цій справі було вже 6 слухань, жоден з фігурантів на притягнений до відповідальності.

Нам здається, що політик Юрчишин  може використовувати свій депутатський мандат для тиску та пресингу, тому винні досі не покарані, а стратегічний завод, технічні потужності якого здатні працювати на користь оборонної галузі країни, залишається без під'їзної залізничної гілки", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", яким спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер".

''СтопКор'' дізнався нові факти у справі про рейдерство нардепа Юрчишина
''СтопКор'' дізнався нові факти у справі про рейдерство нардепа Юрчишина

Другие новости