ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" став свідком того, як більшість акціонерів "Херсонбуду" ігнорувала збори за участі скандального Сальдо

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' став свідком того, як більшість акціонерів 'Херсонбуду' ігнорувала збори за участі скандального Сальдо

На позачергові збори "Херсонбуду" зареєструвалось 7 акціонерів, які є власниками 13% голосуючих акцій. Більшість акціонерів не прийшли через скандал навколо втечі від правосуддя та тюремного ув’язнення в Домініканській республіці акціонера компанії, екс-мера Херсону та нинішнього депутата міської ради Володимира Сальдо.

Про це повідомили активісти "Стоп Корупції", які слідкували за зборами.

"Ці збори були позачерговими, оскільки в квітні 2017 року на чергових зборах робота правління була оцінена як задовільна. Утім, позачергових зборів вимагала частина акціонерів, підбурюваних Сальдо. Отже, Наглядова рада прийняла рішення зібрати акціонерів попри численні порушення в подачі заявок на проведення зборів.

''СтопКор'' став свідком того, як більшість акціонерів ''Херсонбуду'' ігнорувала збори за участі скандального Сальдо

Цього разу збори проводились не в офісі "Херсонбуду", оскільки сама будівля захоплена рейдерами" – повідомляють активісти.

"Збори не відбулися. Зареєстровані акціонери володіють лише 13% голосуючих акцій.. Хочу закцентувати, що збори були призначено за всіма нормами законодавства, всі акціонери були вчасно повідомлені. Акціонери, які володіють іншими 87% акцій, назвали ці збори несвоєчасними та недоцільними в умовах, коли майно компанії обманним шляхом перейшло в руки рейдерів", – прокоментував ситуацію глава наглядової ради "Херсонбуд" Борис Сандик.

Нагадаємо, влітку 2017 року в Херсоні відбулось гучне рейдерське захоплення. Група осіб під керівництвом екс-регіонала Володимира Сальдо сфальсифікувала документи власника та уклала договір купівлі-продажу корпоративних прав. Слідство за фактом злочину триває.

https://www.youtube.com/watch?v=F9v1pPcRliU

Другие новости