ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" супроводив КамАЗ піщаних браконьєрів з озера Тягле на штрафмайданчик

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' супроводив КамАЗ піщаних браконьєрів з озера Тягле на штрафмайданчик

Активісти "Стоп корупції" супроводили КамАЗ із піском до штрафмайданчика. Пізніше представники проекту звернуться до слідчого у Дарницькому райвідділі поліції Києва для того, щоб у поліції зареєстрували нове кримінальне провадження і надали свідчення для клопотання для суду про подальший арешт техніки. Про це повідомили активісти "Стоп корупції".

"Екскаватор браконьєрів з озера Тягле залишився на місці, щодо нього питання вирішать після того, як знайдуть ліцензований склад для зберігання", – додали активісти.

''СтопКор'' супроводив КамАЗ піщаних браконьєрів з озера Тягле на штрафмайданчик
''СтопКор'' супроводив КамАЗ піщаних браконьєрів з озера Тягле на штрафмайданчик

Зазначимо, слідчо-оперативна група провела огляд місця події та відеофіксацію місця злочину – незаконного видобутку та вивезення піску з озера Тягле у Дарницькому районі Києва. Слідчі визначаються з ліцензованим складом, на який вивезуть спецтехніку браконьєрів після вилучення. Про це з місця подій повідомляють активісти "Стоп корупції", які під час громадського моніторингу зафіксували роботи на точці та викликали на територію поліцію.

"Піщані нелегали порушили статтю 240 "про правила користування надрами", мінімальне покарання, яке передбачає санкція статті – від 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, максимум – від 5 до 8 років позбавлення волі", – розповіли юристи "Стоп корупції".

"У поліції та прокуратурі оперативно відреагували на наше звернення та виїхали на місце злочину. Ми звернулись до правоохоронців із відповідною заявою, СОГ провела огляд місця події. Наразі правоохоронці шукають трал для вивозу з точки спецтехніки та спеціалізований склад для подальшого зберігання машин після вилучення", – передають з місця подій активісти проекту.

Додамо, що команда "Стоп корупції" постійно проводить моніторинг точок незаконного видобутку піску у Києві та області та неодноразово ловила браконьєрів з Тяглого на гарячому. На під’їздах до об’єкта активісти у грудні 2017 року встановлювали блокпости для зупинки нелегального вивезення піску.

Другие новости