ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" у ході громадського моніторингу зафіксував вивезення піску на незаконній точці у Голосієві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' у ході громадського моніторингу зафіксував вивезення піску на незаконній точці у Голосієві

Активісти "Стоп корупції" у ході громадського моніторингу точками незаконного видобутку піску у Києві та області зафіксували сліди вивозу надр на озері Миколайчик у столичному Голосієві.

"За нашими спостереженнями, днями з території точки незаконного видобутку на озері Миколайчик вивозити пісок. Наразі роботи на місці не ведуться", – розповіли активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' у ході громадського моніторингу зафіксував вивезення піску на незаконній точці у Голосієві

Нагадаємо, у грудні минулого року водна поліція Києва опечатала двигун та сам земснаряд, який піщані браконьєри з озера Миколайчик у Голосієві використовували для намиву піску. Про це з місця подій повідомили активісти проекту, які вранці у ході громадського моніторингу засікли протиправні роботи на об'єкті.

Нагадаємо, 28 жовтня цього року після втручання активістів "Стоп корупції" техніку нелегалів з озера Миколайчик вилучили, видобуток зупинити. Частину спецтехніки, яку браконьєри використовували для незаконного намиву та видобутку піску, конфіскувала водна поліція. Неробочий екскаватор та земснаряд залишили на відповідальне зберігання власників. На точці постійно чергують правоохоронці. За фактом незаконної діяльності уже відкрили кримінальне провадження. Активісти "Стоп корупції" наразі дають свідчення у цій справі.

''СтопКор'' у ході громадського моніторингу зафіксував вивезення піску на незаконній точці у Голосієві

Додамо, що під час проведення слідчих дій на незаконну точку видобутку піску серед ночі приїхав чоловік нібито з прокуратури. Молодик прибув за кермом машини з номерами прикриття та проблисковими маячками та представився працівником столичної прокуратури. Подробиці повідомив активіст "Стоп корупції" Роман Литвин.

"Чоловік сказав, що він з прокуратури й приїхав перевірити, що тут відбувається, на особисте прохання прокурора Києва. Постійно запитував, що ми тут робимо і обіцяв "розібратись". Судячи з поведінки молодика, у нас склалось враження, що він перебуває під дією наркотичних речовин. Ми вважаємо, що це приїхав "кришувальник", – розповів активіст.

"СтопКор" почав розшук зловмисника через соцмережі.

Окрім того, стосовно чоловіка, який видавав себе за прокурора та втручався в роботу поліції, розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Київська місцева прокуратура № 1 розпочала кримінальне провадження за фактом здійснення впливу на працівників правоохоронного органу з метою перешкоджання виконанню ними своїх службових обов’язків та спонукання до прийняття незаконного рішення.

Другие новости