ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" влаштував "очну ставку" екс-меру Херсона Сальдо через вбивство бізнесмена Пащенка

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' влаштував 'очну ставку' екс-меру Херсона Сальдо через вбивство бізнесмена Пащенка

Колишній очільник Херсона Володимир Сальдо відкинув свою причетність до вбивства місцевого бізнесмена Ігоря Пащенка. У справі опальний політик проходить як свідок. Про це Сальдо повідомив журналістам «СтопКору» в ексклюзивному інтерв’ю.

«Сальдо сказав, що по справі Пащенка його викликали лише як свідка, щодо міжнародного розшуку він стверджує, що нічого не знає і доки ми не покажемо офіційний документ, нічого не скаже. Питання щодо причетності до рейдерського захоплення підприємства «Херсонбуд» взагалі відкинув. Говорить, що такого підприємства як «Херсонбуд» немає», – розповіли деталі інтерв’ю журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, журналісти «СтопКору» у розслідуванні показали деталі зухвалого вбивства в Херсоні. Жертва – відомий бізнесмен Ігор Пащенко, який протистояв екс-меру Володимиру Сальдо та за сумісництвом професійному рейдеру. Журналісти «СтопКору» в ексклюзивному розслідуванні показали усі деталі шокуючої розправи над підприємцем та братом Дениса Пащенка, якого Сальдо викрав та катував у Домінікані. Авторка сюжету на місці резонансного злочину поспілкувалась із дружиною вбитого та дізналась про коло підозрюваних. Родина Пащенка впевнена, що Ігоря замовив саме мер Сальдо.

Другие новости