ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" закликає міського голову Глухова Мішеля Терещенка оперувати фактами під час звинувачень журналістів проекту у провокаціях

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' закликає міського голову Глухова Мішеля Терещенка оперувати фактами під час звинувачень журналістів проекту у провокаціях

Команда "Стоп корупції" закликає міського голову Глухова Мішеля Терещенка оперувати перевіреними фактами під час звинувачень журналістів проекту у провокаціях проти нього та членів його команди. У такий спосіб "СтопКор" відреагував на публічну заяву Терещенка у соцмережі.

"Міський голова Глухова звинуватив журналістів "Стоп корупції" в організації замовних провокацій та дискредитації членів його команди. Ідеться, зокрема, про першого заступника Терещенка – Олександра Вискуба, який курує у місті сферу ЖКГ. За словами Терещенка, у пості на Фейсбуці ми необґрунтовано називаємо Вискуба контрабандистом. Проте ми у своїх розслідуваннях оперуємо виключно фактами, інформацією з достовірних джерел та свідченнями надійних інформаторів. За нашими даними, Вискуб раніше очолював прикордонний пост на межі з Росією. А його дружина тримає на кордоні магазин duty free, де, за словами місцевих жителів, продає контрафактний алкоголь.

Окрім того, Терещенко у соцмережі звинуватив журналістів "Стоп корупції" у зриві його брифінгу у Верховній Раді. Нібито ми заявляли, що Терещенко "головний наркоділок, контрабандист та земельний рейдер" і члени його команди відповідно. Хочемо зауважити, що наша знімальна група не акредитувалась на брифінг Терещенка у парламенті і, відповідно, не могла зірвати його виступ, адже фізично не була присутня у Верховній Раді. Законне право журналістів отримати коментар посадових осіб Глухівської міської ради, Терещенко назвав "штурмом".

Викривлено подає міський голова інцидент, під час якого дочка першого заступника міського голови Глухова Олександра Вискуба Іванна на машині з реєстрацією в РФ заблокувала автомобіль знімальної групи "СтопКору" під час зйомок у місті", – зазначили журналісти "Стоп корупції".

"Того дня ми дійсно проводили відеозйомки у Глухові та були біля будинку Вискуба. Але знімання малолітніх онуків посадовця, яким нам дорікає Терещенко, ми не робили. Після того, як ми від'їхали від обійстя Вискуба, нашу автівку наздогнала та заблокувала його донька. При цьому на наше запитання, чому вона їздить на машині з російськими номерами, Іванна зазначила, що народилась і проживає у Глухові. Пізніше до головного офісу проекту звернувся чоловік Іванни, який зауважив, що дружина мешкає з дітьми у Глухові, а він живе та працює у Києві. А машина належить його другу з Росії.

При цьому Мішель Терещенко у своєму дописі вказує дослівно "прошу "Стоп корупції" нікого не вводити в оману і оприлюднити повний відеозапис того, що відбувалося. А щодо російських номерів – власник автівки, зять мого заступника О. Вискуба з родиною вже понад 10 років мешкають в РФ як і багато їх земляків, що в середині 2000-х, при повній криміналізації регіону і знищення виробництва, знайшли там роботу". У своєму розслідуванні я чітко відмежовую факти від припущень, не маніпулюю громадською думкою та нікого не вводжу в оману. І закликаю до цього посадовців Глухова", – розповіла авторка розслідувань про команду міського голови Глухова Наталя Мальцева.

Додамо, активісти "Стоп корупції" викрили корупціонерів серед заступників та радників міського голови міста Глухів, що на Сумщині. За інформацією стопкорівців, радник мера Мішеля Терещенка Руслан Павленко приїхав у Глухів із Києва, очолив та довів до банкрутства завод з виробництва цегли. Досьє на скандальних чиновників активісти проекту поширили серед місцевого населення у центрі міста.

"Павленко працює юристом у відділі освіти, при цьому не має профільного диплома. Проте це не заважає йому представляти інтереси міського голови у суді. І самому плюндрувати закон. За нашими даними, Павленко за кермом авто збив людину, отримав і відбував покарання, але не повний термін, а вийшов достроково. При цьому не сплатив компенсацію у 300 тисяч гривень. Свого часу Павленка поставили на чолі місцевого цегельного заводу. Підприємство під його керівництвом довели до банкрутства, формально завод існує, та це лише на папері, на ділі на місці виробництва – пустка. Ту саму схему, за нашою інформацією, Павленко провернув із заводом з виробництва автопричепів, устаткування якого вивезли до РФ.

Ще одна одіозна постать з оточення мера Глухова – його перший зам Вискуб, який раніше очолював прикордонний пост на межі з Росією. За нашими даними, його дружина тримає на кордоні магазин duty free, де продає контрафактний алкоголь", – розповідають активісти "Стоп корупції".

"Ми припускаємо, що сам мер-іноземець Мішель Терещенко може і не знати про такі чорні плями в біографії людей зі свого оточення", – додають активісти.

Другие новости