ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зловив директора столичного крематорію Дашукова на прогулах

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зловив директора столичного крематорію Дашукова на прогулах

Журналісти та активісти «Стоп корупції» прибули до Київського крематорію, щоб перевірити, чи присутній на робочому місці директор комунального підприємства Ігор Дашуков. Подробиці повідомив журналіст проекту Сергій Медяник.

«Ми зафіксували, що Дашукова немає на робочому місці, тому ми звернулися до керівника департаменту ЖКГ КМДА вимогою застосувати службове покарання. «Стоп корупції» доб’ється звільнення та кримінальної відповідальності для директора СКП «Київський крематорій» Ігоря Дашукова», – зазначив журналіст Сергій Медяник.

''СтопКор'' зловив директора столичного крематорію Дашукова на прогулах

Зауважимо, що активісти проекту неодноразово фіксували прогули в роботі Дашукова.

Антисанітарія, відсутність пристойних умов для прощання із близькими та махінації з оплатою послуг кремації. Про такі порушення в роботі столичного крематорію дізнались активісти «Стоп корупції», які спілкуються із киянами у рамках громадської приймальні.

«Київський крематорій жителі столиці охрестили «дорогою в пекло». Обурені мешканці столиці повідомляють ГО «Стоп корупції» про отруйний дим, антисанітарію та відсутність пристойних умов для прощання з близькими. Провівши у цьому ритуальному закладі якихось 20 хвилин, звідти можна вийти з запаленням легенів.

Київський крематорій розміщено майже у центрі столиці. Поруч знаходяться сотні будинків та величезний торговельний центр. Ще у 2012 році природоохоронна прокуратура встановила: КП «Київський крематорій» здійснює викиди забруднюючих речовин в повітря. Однак згодом документи були оформлені та інцидент вичерпався. Відтоді крематорій продовжує диміти чи не цілодобово. У залі крематорію – грибок на стінах та калюжі, захаращені вінками кутки. Люди підозрюють, що вони кочують від церемонії до церемонії. Приміщення не опалюються, у закладі відсутні вбиральні. Керівники закладу досі заплющували очі на те, що відвідувачі справляють потреби прямо на могили.

Крім того, родичі загиблих скаржаться на махінації з рахунками. У квитанції для оплати вписують купу послуг, які насправді не надаються. І такі випадки не поодинокі. Крім того, родичі загиблих збентежені повною безконтрольністю процесу кремації, адже труну відправляють у піч лише за жетоном», – про це від жителів столиці стало відомо активістам «Стоп корупції».

https://youtu.be/Y90K4T2tWZY

Другие новости