ПоддержатьУкраїнська

Стопкорівці зі Святогірська добились через суд поновлення справи про перешкоджання журналістській діяльності з боку посадовців міськради

StopCor
StopCor

StopCor

Стопкорівці зі Святогірська добились через суд поновлення справи про перешкоджання журналістській діяльності з боку посадовців міськради

Міськрайонний суд Слов'янська скасував постанову про закриття справи за фактом перешкоджання професійній журналістській діяльності представника "СтопКору" Володимира Рибалкіна з боку посадовців Святогірської міської ради. Про це із зали суду повідомив сам журналіст та голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

"Справу закрили 23 листопада 2017 року. Я пропонував суду скасувати постанову про закриття кримінального провадження. Сам інцидент стався ще у січні 2017 року. Справою займався спочатку один слідчий поліції, який п'ять разів відправляв матеріали до прокуратури для оголошення підозри щодо члена виконкому Святогірської міської ради Миколи Присяжний, який брав участь у перешкоджанні професійній журналістській діяльності. Але у прокуратурі не побачили складу злочину. Після цього справу скерували до іншого слідчого, який через два місяці її закрив. Серед мотивів, через які справа "заглохла", за твердженнями слідчого, є той факт, що Присяжний нібито не знав, що я журналіст. Хоча у мене на шиї висіла прес-карта", – розповів голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, на керівника Святогірського осередку ГО "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна напав член виконавчого комітету Присяжний. У такий спосіб чиновник намагався перешкоджати журналістській діяльності. Інцидент стався на очах міського голови Святогірська Дзюби у його робочому кабінеті.

"Для нас не дивно, що ініціатором провокації став саме Присяжний, колишній член "Партії Регіонів" з чинного резервного списку депутатів до Святогірської міської ради від партії "Наш край". Саме він ще в січні 2014 року закликав Януковича до силового розгону Майдану на сесії Святогірської міськради", – зазначив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Додамо, що в управлінні НП у Святогірську після нападу на голову місцевого осередку "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна відкрили кримінальне провадження за 171 статтею "про перешкоджання професійній журналістській діяльності". Відповідну справу внесли до ЄРДР.

Другие новости