ПоддержатьУкраїнська

Стріляв із автомата в авто та влучив у пасажира автомобіля - ДБР повідомило про підозру колишньому прикордоннику Чернівецького загону

StopCor
StopCor

StopCor

Стріляв із автомата в авто та влучив у пасажира автомобіля - ДБР повідомило про підозру колишньому прикордоннику Чернівецького загону

Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому повідомили про підозру колишньому інспектору відділення прикордонної служби одного із відділу прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону через перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України).

Слідством встановлено, що 18 серпня 2019 року під час патрулювання лінії державного кордону прикордонник безпідставно застосував вогнепальну зброю. Зокрема, після двох попереджувальних пострілів вгору, останній здійснив постріл у бік транспортного засобу «NISSAN PATROL», який попередньо проігнорував вимогу прикордонного наряду зупинитися. Незважаючи на те, що будь-якої загрози життю та здоров’ю прикордонному наряду й оточуючим в цей момент не виникло, інспектор здійснив постріл із автомату, яким поцілив у пасажира автомобіля. Потерпілому було завдано тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Чернівецького гарнізону.

Другие новости