ПоддержатьУкраїнська

Суд відмовив НАБУ у відстороненні від посад двох столичних фіскалів-хабарників

StopCor
StopCor

StopCor

Суд відмовив НАБУ у відстороненні від посад двох столичних фіскалів-хабарників

Суд відмовив Національному антикорупційному бюро у відстороненні від посад начальника управління і слідчого фінансової розвідки ГУ ДФС в Києві, яких підозрюють у вимаганні хабара.

Про це свідчить постанова Солом'янського районного суду Києва, передає depo.ua.

"НАБУ 27 липня в рамках розслідування кримінального провадження №52016000000000064 від 02.03.2016 провело обшуки в службових кабінетах Слідчого управління фінансових розслідувань у Шевченківському районі ГУ ГФС в Києві. Під час обшуку в кабінеті одного із керівників управління фінансових розслідувань було вилучено 271 тисячу доларів, 27,5 тисяч фунтів, 113 тисяч євро і 1,74 млн гривень (понад 13 млн гривень)", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, після обшуків НАБУ звернулося в суд з проханням відсторонити слідчого та керівника управління від займаних посад на два місяці в межах строку досудового розслідування.

"Підозрюваний керівник управління фінрозвідки заявив, що вилучені в його кабінеті гроші - речові докази по справі №32015230000000055, що перебуває у провадженні СУ ФР у Шевченківському районі ГУ ДФС в Києві. А іншого місця зберігати гроші в райвідділі не було", - наголошується в повідомленні.

При цьому, гроші були опечатані, а через кілька днів після вилучення НАБУ їх повернуло в управління. Тому обидва підозрюваних заявили, що доказів їхньої протиправної діяльності немає, а тому немає і причин усувати їх від роботи.

Суддя Вікторія Кицюк, яка розглядала клопотання НАБУ, підтримала доводи фіскалів і їх адвокатів.

Другие новости