ПоддержатьУкраїнська

Суд за позовом прокуратури визнав недійсним договір про закупівлю альбомів для новонароджених на майже 3 млн грн на Харківщині

StopCor
StopCor

StopCor

Суд за позовом прокуратури визнав недійсним договір про закупівлю альбомів для новонароджених на майже 3 млн грн на Харківщині

Суд задовольнив позовну заяву Харківської місцевої прокуратури № 4 про визнання недійсним договору на закупівлю товару, укладеного між фізичною особою-підприємцем та медичним закладом, та повернення майже 3 млн грн бюджетних коштів.

Встановлено, що між фізичною особою-підприємцем та медзакладом укладено договір про закупівлю 8 тисяч альбомів для новонароджених на суму майже 3 млн грн.

Підприємець, діючи умисно, надав завідомо підроблену накладну, згідно якої він передав медичному закладу товар. Головний лікар підписав акт приймання-передачі та платіжне доручення, на підставі чого на рахунок підприємця перераховано бюджетні кошти.

Таким чином, цей договір укладений сторонами з метою введення в оману Харківської міської ради як органу місцевого самоврядування та головного розпорядника бюджетних коштів м. Харкова для приховування справжніх намірів учасників правочину, а саме протиправного заволодіння бюджетними коштами.

Також до суду скеровано обвинувальний акт стосовно підприємця за фактом підроблення та використання завідомо підробленого документа, а також шахрайства, вчиненого у великих розмірах (ч. 4 ст. 190, чч. 1, 3, 4 ст. 358 КК України).

Другие новости