ПоддержатьУкраїнська

Судитимуть 3 учасників організованої групи, які збували наркотики у спортивному клубі Тернополя

StopCor
StopCor

StopCor

Судитимуть 3 учасників організованої групи, які збували наркотики у спортивному клубі Тернополя

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 3 учасників організованої злочинної за фактом незаконного придбання, зберігання, перевезення та збуту психотропних речовин (ч. 3 ст. 307 КК України). Організатору групи додатково інкримінується незаконне зберігання бойових припасів та умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням службових обов'язків (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 345 КК України).

За даними слідства, організатором незаконної діяльності був місцевий тренер одного зі спортивних клубів. Він разом із товаришем та братом створив групу, яка впродовж 2019-2020 років розповсюджувала особливо небезпечну психотропну речовину – PVP. Встановлено факти зберігання та збуту наркотичних засобів у спортивному клубі.

Під час проведених обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження вилучено наркотики та психотропні речовин у твердих, кристалічних, порошкоподібних формах, зброю, боєприпаси, готівкові кошти у національній та іноземній валюті, засоби зв’язку.

Пресслужба прокуратури Тернопільської області

Другие новости