ПоддержатьУкраїнська

Судитимуть членів організованої злочинної групи, які збували фальсифіковані алкогольні напої на Буковині

StopCor
StopCor

StopCor

Судитимуть членів організованої злочинної групи, які збували фальсифіковані алкогольні напої на Буковині

Прокуратурою Чернівецької області скеровано до Першотравневого районного суду м. Чернівці обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Чернівецької області за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання, а також збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів - спирту етилового та алкогольних напоїв, вчиненого організованою групою (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України).

За даними слідства, протягом січня-липня 2020 року група осіб збувала на території Чернівецької області незаконно виготовлені фальсифіковані алкогольні напої з використанням підроблених марок акцизного податку. Спирт та незаконно виготовлена алкогольна продукція закуповувалися у громадянина іншої країни. Алкоголь розливали в менші тари та збували заздалегідь підшуканим клієнтам.

Під час проведення обшуків було виявлено та вилучено 2600 пляшок готової продукції, понад 700 літрів спирту, 28 пустих ємностей об’ємом 200 л кожна з характерним запахом спирту, пластикові пакети для упаковки, чорнові записи.Пресслужба прокуратури Чернівецької області

Другие новости