ПоддержатьУкраїнська

Судитимуть учасників злочинної групи, які шахрайським шляхом заволоділи нерухомістю мешканців Дніпра на майже 8,8 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Судитимуть учасників злочинної групи, які шахрайським шляхом заволоділи нерухомістю мешканців Дніпра на майже 8,8 млн грн

Дніпропетровською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої злочинної групи, які шахрайським шляхом заволоділи нерухомим майном громадян на майже 8,8 млн грн.

За даними слідства, організатор – адвокат та інші учасники злочинної групи – директори приватних підприємств, нотаріус та державний реєстратор з 2014 по 2016 роки на підставі підроблених рішень судів заволоділи квартирою, двома будинками та нежитловим приміщенням громадян та юридичних осіб у Дніпрі.

Обвинувачені переоформили майно на підставних осіб із незахищеної категорії населення за грошову винагороду, примусово виселили потерпілих та у подальшому продали приміщення підконтрольним фіктивним підприємствам.

Організатор групи обвинувачується у шахрайстві, підробленні та використанні завідомо підробленого документа, зловживанні повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 3,4 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 365-2 та ч. 2 ст. 364 КК України), її спільники – троє директорів підприємств та держреєстратор – у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України), а приватний нотаріус - у шахрайстві та зловживанні повноваженнями особами, які надають публічні послуги (ч. 4 ст. 190 та ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 365-2 КК України).

Збитки, спричинені внаслідок кримінального правопорушення, відшкодовано шляхом накладення арешту на нерухоме майно, яким протиправно заволоділи учасники групи, та скасування незаконних реєстраційних дій.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

Другие новости