ПоддержатьУкраїнська

Три роки за ґратами може провести подружжя одеситів, що ошукало чотирьох містян

StopCor
StopCor

StopCor

Три роки за ґратами може провести подружжя одеситів, що ошукало чотирьох містян

Під приводом придбання та поставки автомобілів з-за кордону сімейна пара отримала від потенційних покупців транспортних засобів гроші, не маючи наміру виконувати взяті на себе зобов’язання. Завдана потерпілим матеріальна шкода сягла більше 500 тисяч гривень.

Для полегшення виконання злочинного плану чоловік та жінка створили фіктивне товариство з неіснуючими працівниками, які начебто займались доставкою автомобілів з-за кордону, їх розмитненням та продажем. Для пошуку покупців зловмисники розмістили оголошення в мережі Інтернет з повним описом запропонованого для продажу товару.

Між «підприємцями» і покупцями, які не підозрювали обману, укладався фіктивний договір на поставку та подальшу передачу автомобілів у власність, люди віддавали гроші, а зловмисники зникали.

«Так і не дочекавшись ні транспортного засобу, ні повернення коштів, потерпілі звернулися по допомогу до поліції. Дії правопорушників, 1989 та 1990 року народження, слідчі кваліфікували як шахрайство, - розповів начальник Таїровського відділення поліції Сергій Волков. – Бажаючи уникнути відповідальності підозрювані стали переховуватись від органів досудового розслідування, але чоловіка вже розшукали та заарештували. Його дружину найближчим часом чекає та сама участь».

Київський відділ поліції в м. Одесі

Другие новости