ПоддержатьУкраїнська

У "ДНР" почали мобілізовувати 16-річних – фото

StopCor
StopCor

StopCor

У 'ДНР' почали мобілізовувати 16-річних – фото

Російські найманці в "ДНР" послідували прикладу "ЛНР". Так, вони оголосили про загальну мобілізацію. До лав бойовиків збираються включити неповнолітніх.

Новину передає "Преса України".

Стало відомо, що в "ДНР" почали шукати живу силу серед неповнолітніх. Так, жителям зон кризової ситуації розіслали відповідні повістки. Крім того, бойовики розвісили на будинках та так званих "держустановах" "ДНР" оголошення, у яких вони зазначають про "загальну мобілізацію".

У тексті оголошення вказано, що у ряди бойовиків прийматимуть чоловіків віком від 16 до 55 років. За даними деяких джерел, російські найманці почали шукати додаткові "робочі руки" після того, як російські офіцери СЦКК покинули Донбас.

Також встановлено, що мобілізувати збираються студентів стаціонару, а також віруючих, які не беруть у руки зброю з релігійних переконань. Як повідомлялось раніше, у "ЛНР" розіслали повістки на заводи та підприємства. До слова, у "ЛНР" постійно виникали труднощі у питанні залучення більшої кількості луганчан до лав бойовиків.

За словами блогера з Луганської області Олени Степової, були випадки, коли шахтарів, які поверталися з роботи, ловили просто на вулиці та відправляли на фронт. Вона також зауважувала, що деяким з них навіть вдавалось відкупитись від "служби".

У ''ДНР'' почали мобілізовувати 16-річних – фото
У ''ДНР'' почали мобілізовувати 16-річних – фото
У ''ДНР'' почали мобілізовувати 16-річних – фото

Другие новости