ПоддержатьУкраїнська

У Херсоні поліція вручила підозру у зловживанні службовим становищем чиновниці міськради

StopCor
StopCor

StopCor

У Херсоні поліція вручила підозру у зловживанні службовим становищем чиновниці міськради

Очільниця одного з управлінь Херсонської міської ради підозрюється у зловживанні службовим становищем, внаслідок чого бюджет міста Херсона позбувся майже 150 тисяч гривень.

Як встановили працівники поліції, упродовж 2011-2018 років товариство з обмеженою відповідальністю орендувало приміщення, які є комунальною власністю міської територіальної громади. Чиновниця, зловживаючи службовим становищем та з метою одержання неправомірної вигоди для вищевказаного ТОВ, без законних на те підстав прийняла незаконне рішення про повернення сплачених за 7 років за оренду приміщення коштів на рахунок товариства-орендодавця.  Йдеться про майже 150 тисяч гривень. Чиновниця підробила кілька документів, які засвідчували, що між ТОВ та міськрадою не було договірних відносин на оренду приміщення, а кошти були перераховані помилково. Таким чином, бюджет міста зазнав збитків на вказану суму.

Як повідомив начальник Херсонського відділу поліції Олександр Говорун, нині поліцейські зібрали достатню доказову базу злодіянь чиновниці та вручили їй підозру.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.364 «Зловживання владою або службовим становищем» Кримінального кодексу України (карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Другие новости