ПоддержатьУкраїнська

У Києві патрульний врятував життя жінці, піймавши її за руку на льоту з 15 поверху (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві патрульний врятував життя жінці, піймавши її за руку на льоту з 15 поверху (відео)

У столиці патрулі врятували від загибелі жінку, яка вирішила вистрибнути з балкона 15 поверху. Про подію повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький у Facebook у вівторок, 29 вересня. Також було опубліковано відео.

 Фото: Нацполіція

Білошицький розповів, що жінка мала намір накласти на себе руки та для цього вилізла за бильця балкона, розташованого в Київській висотці. Патрульний поліцейський встиг її схопити в ту секунду, коли жінка відпустила руки та "ступила в прірву". Утримувати від падіння жінку йому допомогли мешканці цього під'їзду, який вискочили на крик правоохоронця.

Для того, щоб запобігти падінню постраждалої, патрульний змушений був пристебнути її наручниками. Однак він висловлював стурбованість, що кріплення наручників може не витримати навантаження.

Олексій Білошицький зазначив, що жінка-самогубець намагалася перешкодити поліцейському і сусідам її утримувати та чинила опір. На допомогу прибув ще один патрульний екіпаж, який допоміг затягнути постраждалу на балкон. Після цього її передали медикам, передає "ASPI".

https://www.facebook.com/1609570575/videos/10221694871153598/

Як повідомляв "СтопКор" раніше, бойовики порушили перемир’я і обстріляли Золоте-4.

Другие новости