ПоддержатьУкраїнська

У Києві правоохоронці затримали групу осіб, які під погрозою зброї вкрали у підприємців 100 тис медичних масок

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві правоохоронці затримали групу осіб, які під погрозою зброї вкрали у підприємців 100 тис медичних масок

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими та оперативними підрозділами Нацполіції встановлено та затримано групу осіб, які 13 березня 2020 року вчинили озброєний напад на підприємців, внаслідок чого заволоділи медичними масками у кількості 100 тисяч штук.

За версією слідства, вказані засоби індивідуального захисту на суму близько 1 млн грн підприємці придбали у різних місцях упродовж декількох тижнів та вирішили їх реалізувати. Під час зустрічі з так званими покупцями та перевантаження товару до їхнього авто, на місце події під’їхав автомобіль, з якого вибігла група чоловіків у спецодягу з предметами схожими на пістолети. Представившись працівниками СБУ та погрожуючи, ймовірно, зброєю, чоловіки поклали потерпілих на землю, довантажили товар та без будь-яких пояснень роз’їхались в різні напрямки.

У ході досудового слідства правоохоронцям вдалося встановити та затримати трьох осіб, вірогідно причетних до злочину. Ними виявилися мешканці Києва та Київської області віком від 26 до 42 років, які не мають відношення до правоохоронних органів та вчинили вказані дії з метою заволодіння дефіцитними медичними масками для їх подальшого перепродажу.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим особам про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України та обрання запобіжного заходу.

Заходи щодо встановлення та затримання інших ймовірних учасників злочину тривають.Прес-служба прокуратури міста Києва

Другие новости