ПоддержатьУкраїнська

У поліції жорстко реагуватимуть на потасовки на будмайданчиках столиці

StopCor
StopCor

StopCor

У поліції жорстко реагуватимуть на потасовки на будмайданчиках столиці

Столична поліція буде жорстко реагувати та зупиняти сутички й безлад на будівельних майданчиках Києва. Про це заявив начальник ГУ НП у місті Києві Андрій Крищенко в ефірі програми після «ДжеДАІ» на каналі «2+2».

За словами Крищенка, останнім часом випадки протистояння між забудовниками та місцевими жителями почастішали. У конфлікти втручаються тітушки й радикали. Так було на столичних Осокорках на будівництві нової електропідстанції.

https://youtu.be/dENvg9VsBRM

«Правоохоронці планують не допускати настання гострих фаз конфлікту та триматимуть такі гарячі будівельні точки на контролі, щоб уникнути тяжких наслідків», – зазначив Крищенко в ефірі «ДжеДАІ» на каналі «2+2».

Так, на будівництві електропідстанції на столичних Осокорках представники ГО «Національний корпус» напали на охоронців та будівельників об’єкта. Молодики били робітників кийками, кидали димові шашки, фаєри та навіть підпалили будівельний контейнер. Троє робітників будівництва отримали тяжкі тілесні ушкодження, двох з них забрали карети швидкої допомоги.

https://youtu.be/kyPXCWU10AA

Після цього інциденту одного з керівників «Національного корпусу», Сергія Філімонова, затримали правоохоронці. Чоловіка за побиття людей на будівництві посадили під нічний домашній арешт на 60 діб.

Другие новости