ПоддержатьУкраїнська

У поплічниці Присяжнюка пані Софієнко вилучили авто

StopCor
StopCor

StopCor

У поплічниці Присяжнюка пані Софієнко вилучили авто

Команда «Стоп Корупції» домоглася вилучення автомобіля у  поплічниці екс-міністра АПК Присяжнюка, Лесі Софієнко, яка незаконно привласнила транспортні засоби, орендовані в компанії ТОВ «Сейм Інвест». Не дивлячись на рішення суду, пані Софієнко відмовлялась їх повертати, а за кермом одного з автомобілів неодноразово бачили її чоловіка.

Леся Софієнко та її чоловік Володимир Пехов, екс-нардеп від Партії регіонів, неодноразово ставали героями журналістських розслідувань. В одному з таких сюжетів «СтопКор» розповідав про те, як подружжя привласнило автівки. Компанія ТОВ «Флогістон», яка була заснована для обслуговування будинку Лесі Софієнко, кілька років тому орендувала у ТОВ  «Сейм Інвест» 6 іномарок: Range Rover, Lexus та 4 «Шкоди». 

У поплічниці Присяжнюка пані Софієнко вилучили авто

«У 2015 році по компанії «Флогістон» була розпочата процедура банкрутства, в зв'язку з цим договори оренди було розірвано. Але автомобілі законному власнику так і не були повернуті», - розповіла представниця ТОВ  «Сейм Інвест» Марина Таран.

Представники ТОВ «Сейм Інвест» звернулись до правоохоронних органів. Суд ухвалив рішення про витребування автомобілів з володіння Лесі Софієнко. Але одіозна пара уникала виконання припису. Журналісти «СтопКору» неодноразово фіксували заможного колишнього депутата Володимира Пехова за кермом  незаконно привласненого Range Rover. 

У поплічниці Присяжнюка пані Софієнко вилучили авто

Одну з автівок, яка йому не належала, а саме Lexus LX 570 орієнтовною вартістю мільйон гривень, екс-нардеп продав в рахунок утримання своєї «конячки» вартістю 190 тис. доларів у невідомий спосіб, який ще необхідно з’ясувати. А ось автомобіль марки Range Rover продати йому не вдалось. І, от нарешті, за допомоги команди «СтопКору» законному власнику – ТОВ  «Сейм Інвест» – вдалося домогтись вилучення цього авто у скандально відомого подружжя.

Подробиці вилучення дивіться в матеріалі. 

https://youtu.be/hfZpfw-Xx5g

Другие новости