ПоддержатьУкраїнська

У Росії повідомили про зникнення риболовецького судна, на борту якого був українець

StopCor
StopCor

StopCor

У Росії повідомили про зникнення риболовецького судна, на борту якого був українець

У Росії повідомили про зникнення риболовецького судна "Восток". На його борту був 21 моряк. У МНС РФ заявили, що мають список людей, які зникли безвісти.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні зранку, 25 січня, у Японському морі зникло російське риболовецьке судно "Восток". За попередніми даними, на борту знаходилась 21 людина. Корабель здійснював рух з Південної Кореї у порт Холмськ. Екіпаж встиг подати аварійний сигнал, після чого зв'язок з ним обірвався.

"Серед екіпажу – уродженці Сахалінської області, Приморського краю, Челябінської області, Красноярського краю, Оренбурга, Запоріжжя, Молдови, Азербайджану, Свердловської області", – відзначило джерело у морських структурах.

Тим часом у прес-службі ГУ МНС Примор'я заявили, що мають список імен моряків, однак з морально-етичних міркувань він не оприлюднюється.

На пошук судна відправили теплохід, два вертольоти та літак Бе-200. Також залучено пошуково-рятувальні сили Тихоокеанського флоту. У морському координаційному рятувальному центрі Владивостока заявили, що у районі пошуку судна було знайдено два рятівних жилети, побутове сміття, бочку та бухту швартового кінця з судна.

За словами рятувальників, операція з порятунку рибалок ускладнюється через штормову погоду.

Другие новости