ПоддержатьУкраїнська

У Сумській області мер міста попався на отриманні 50-тисячного хабара

StopCor
StopCor

StopCor

У Сумській області мер міста попався на отриманні 50-тисячного хабара

Сергія Салатуна підозрюють у отриманні 50 тисяч гривень за дозволи на прокладку комунікацій.

Військовою прокуратурою Сумського гарнізону спільно з оперативними працівниками Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Головного управління Національної поліції України викрито міського голову міста Ромни на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 50 000 гривень, повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Ці кошти мер міста вимагав та отримав від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп'ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни.

Спочатку він отримав 10 000 тисяч гривень за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради та під час одержання другої частини в розмірі 40 000 гривень, його затримали правоохоронні органи.

Вирішується питання щодо повідомлення посадовій особі про підозру за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Другие новости