ПоддержатьУкраїнська

У Вінниці чоловіка, який вбив собаку, засудили до 5 років в'язниці

StopCor
StopCor

StopCor

У Вінниці чоловіка, який вбив собаку, засудили до 5 років в'язниці

у Вінниці міський суд визнав винним 28-річного вінничанина Юрія Маркіна, який у березні 2019 року вбив ударом ногою собаку на очах у 80-річного господаря Сергія Липача.

Про це пише видання "Vежа", передає "Прямий".

Як повідомляє пресслужба суду, суд призначив 28-річному чоловіку покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з врахуванням молодого віку обвинуваченого, відсутності пом'якшуючих обставин, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України.

У Вінниці чоловіка, який вбив собаку, засудили до 5 років в'язниці

Також суд застосував до нього запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту до набрання вироку законної сили. Вирок ще не набрав законної сили.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав. На підставі обвинувачення, прокурор просила суд призначити 28-річному чоловіку покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

В українському законодавстві з 2017 року суттєво підвищено відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Зокрема, ст. 299 Кримінального кодексу України було доповнено частиною третьою, в якій дії щодо жорстокого поводження з тваринами, що вчиняються з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчиняються активним способом стали підставою кримінальної відповідальності та передбачають покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Відтак жорстоке поводження з тваринами за наведених обтяжуючих обставин відповідно до ст. 12 Кримінального кодексу України є тяжким злочином.

Судові засідання відбувалися за присутності великої кількості людей, які підтримували пенсіонера.

Другие новости