ПоддержатьУкраїнська

Українські моряки, затримані російськими прикордонниками у Криму, оголосили голодування

StopCor
StopCor

StopCor

Українські моряки, затримані російськими прикордонниками у Криму, оголосили голодування

Українські моряки, затримані російськими прикордонниками у Криму, почали голодувати. Стало відомо, що вони не можуть побачитись з адвокатами і знаходяться у розпачі.

Новину передає "Преса України".

Після того, як кримські окупанти затримали українських моряків судна "ЯМК-0041", останні попередили, що голодуватимуть. Йдеться про 4 моряків та капітана: Геннадія Отичка, Руслана Скрипника, Сергія Калиниченка та Олега Блока. Про це вчора ввечері, 24 червня, повідомив адвокат затриманих Едем Семедляєв. На своїй сторінці у соцмережі він залишив відповідне повідомлення.

"За словами матері одного з моряків, вони відмовляються приймати їжу і знаходяться в розпачі від невизначеності. До цієї справи також підключилися адвокати Айдер Азаматов і Маммет Мамбетов. Ми продовжуємо роботу зі звільнення українських моряків з "полону", – написав Семедляєв.

Як відомо, затримання українських моряків відбулось ще 4 травня поточного року. А саме за незаконний вилов риби. Відтоді до "полонених" не допускають адвокатів. В результаті останні подали скарги до ФСБ, Головного прикордонного управління Криму, військової прокуратури, Севастопольського гарнізонного суду та Слідчого комітету.

"До теперішнього часу ні на одну скаргу і заяви відповіді немає. Нам стало відомо, що стосовно капітана Навіцкого порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 256 КК РФ Незаконний видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів і обрано запобіжний захід у вигляді тримання у СІЗО", – додав адвокат.

Тим часом у МЗС України розцінюють дії росіян проти українських моряків як узурпацію. Міністерство вже направило ноту протесту Москві.

Другие новости