ПоддержатьУкраїнська

"Укрнафта" заявила про загрозу припинення видобутку нафти і газу

StopCor
StopCor

StopCor

'Укрнафта' заявила про загрозу припинення видобутку нафти і газу

"Укрнафта" заявила про загрозу припинення видобутку нафти і газу

''Укрнафта'' заявила про загрозу припинення видобутку нафти і газу

Сьогодні "Укртранснафта" без будь-яких пояснень призупинила приймання і транспортування нафти "Укрнафти".

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія "Укрнафта" заявляє про загрозу припинення видобутку нафти й газу через дії держкомпанії "Укртранснафта", яка призупинила приймання і транспортування нафти компанії, незважаючи на попередню оплату послуг, йдеться в заяві "Укрнафти".

"Сьогодні у зв’язку із затоваренням резервуарних парків, "Укрнафта" призупинить видобуток нафти й газу, починаючи з 24.00 години", - додали в компанії.

Як зазначили в "Укрнафті", це припинить законтрактовані поставки нафти на нафтопереробні потужності, а також спричинить незворотні наслідки техногенного характеру.

"Подібне грубе порушення договірних зобов’язань з боку "Укртранснафта" є зловживанням монопольним становищем на ринку й антиконкурентними діями", - цитує прес-служба "Укрнафти" заступника голови правління Володимира Пустоварова.

Читайте также: Полная капитуляция: что получит Коломойский по мировому соглашению с "Нафтогазом"

"Укрнафта" вперше зіштовхнулася з подібною ситуацією. Якщо "Укртранснафта" негайно не відновить виконання договірних зобов’язань, "Укрнафта" звернеться до Господарського суду та захищатиме свої законні права, унаслідок чого "Укртранснафта" буде зобов’язана відшкодувати наші значні збитки", - додав Пустоваров.

Керівництво "Укрнафти", йдеться в повідомленні компанії, звертається до голови правління "Нафтогаз України" Андрія Коболєва і міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина з проханням втрутитися в ситуацію й не допустити зупинки видобутку нафти й газу.

http://znaj.ua/

Другие новости