ПоддержатьУкраїнська

В Одесі СБУ підозрює високопосадовця Держслужби з надзвичайних ситуацій у вимаганні грошей

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі СБУ підозрює високопосадовця Держслужби з надзвичайних ситуацій у вимаганні грошей

Служба безпеки України підозрює заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області в одержанні хабарів. Його дії можливо призвели до пожеж у місті з людськими жертвами.

За попередніми даними слідства, полковник служби цивільного захисту систематично вимагав гроші від представників суб’єктів господарювання. За різні суми він гарантував погодження та видачу дозвільних документів для потенційно небезпечних об’єктів з грубим порушенням вимог чинного законодавства у сфері протипожежної безпеки. Під час його перебування у системі ДСНС регіону в Одесі сталося 4 пожежі, в яких загинуло 32 людини.

Співробітники спецслужби задокументували факт отримання посадовцем хабара від директора комерційної структури за видачу дозвільних документів без фактичного обстеження складського приміщення.

Правоохоронці затримали заступника начальника під час отримання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч гривень за видачу декларацій відповідності пожежній безпеці.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно з Територіальним Управлінням ДБР, розташованим у м. Миколаїв, під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області.

Другие новости

ВСУ вошли в Дробышев под Лиманом

ВСУ вошли в Дробышев под Лиманом

Украинские военные освободили поселок городского типа Дробышево, который находится в Лиманской городской территориальной общине Донецкой области