ПоддержатьУкраїнська

В рамках проєкту «Безпечна Львівщина» відбулась презентація системи відеоспостереження

StopCor
StopCor

StopCor

В рамках проєкту «Безпечна Львівщина»  відбулась презентація системи відеоспостереження

Сьогодні, 24 грудня, у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулась презентація системи відеоспостереження в рамках проєкту «Безпечна Львівщина», що призначена покращити безпеку громадян, транспортну та техногенну безпеки, збереження майна, а також сприятиме підвищенню рівня та оперативності розкриття злочинів та зниженню рівня терористичних загроз.

В рамках проєкту «Безпечна Львівщина»  відбулась презентація системи відеоспостереження

У презентації системи взяли участь начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький та його заступник Тарас Грень, депутат обласної ради Олександр Ганущин, начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза та інші.

В рамках проєкту «Безпечна Львівщина»  відбулась презентація системи відеоспостереження

Система створена в рамках проєкту Львівської обласної ради «Безпечна Львівщина». Станом на сьогодні, на дорогах обласного та державного значення створено інтелектуальну транспортну систему з використанням інноваційних технологій відеоаналітики та відеоідентифікації на новому дата-центрі.

«Я вдячний за розробку та впровадження цієї програми керівництву та представникам  органів місцевого самоврядування Львівщини, котрі розуміють, що безпека мешканців – одне з наших спільних пріоритетних завдань, і для його виконання ми повинні йти в ногу з часом та мати відповідне обладнання, яке дозволить нам надавати людям поліцейські послуги відповідної якості та на сучасному технічному рівні», - зазначив очільник поліції Львівщини.

Система включає інтелектуальну схему моніторингу за допомогою Smart камер, «хмарне» обчислювальне середовище, засоби відеоспостереження, програмні засоби аналітики, мобільні застосунки, вона інтегрована в ІП НПУ «Гарпун» та має високий рівень надійності, забезпечена захистом від несанкціонованого доступу до всіх внутрішніх даних.

В рамках проєкту «Безпечна Львівщина»  відбулась презентація системи відеоспостереження

 «Для поліції ця система - абсолютно новий рівень ідентифікації загроз та ризиків, превентивної роботи із запобігання вчинення злочинів, терористичних, техногенних та інших загроз, зменшення часу реагування на злочини, правопорушення та інші події. Також вона дозволить значно ефективніше проводити розслідування злочинів, ідентифікувати, встановлювати місця перебування та затримувати правопорушників та в подальшому доводити їх вину. Ми зможемо у реальному часі виявляти та ідентифікувати транспортні засоби зловмисників, а також ті, які перебувають у розшуку, та отримуємо багато інших можливостей», - підкреслив Василь Віконський.

https://www.youtube.com/watch?v=QMdgq9lvUZA

Відділ комунікації поліції Львівської області

Другие новости