ПоддержатьУкраїнська

Відомий доктор чекає відставки Зеленського

StopCor
StopCor

StopCor

Відомий доктор чекає відставки Зеленського

Педіатр Євген Комаровський вважає, що президент Зеленський повинен подати у відставку.

У той час, коли тисячі людей ставлять схвальні лайки під відео з танцюючим Зеленським, є ті, які беруть на себе роль суддів і критикують. Так, важко реальна відноситься одночасно як до улюбленому артистові, близького друга і до людини, який посів високу посаду в країні. Однак, доктор Комаровський взяв на себе таку місію.

Євген Комаровський під час виборів підтримував Володимира Зеленського і дуже хотів, щоб той став президентом. Він згадує, що отримував безліч листів від українців, які перебувають за кордоном, які тішили себе надією повернутися на батьківщину. Однак, зараз таких листів немає, як і такого бажання у емігрантів. Комаровський заявив, що результати роботи глави держави викликають у нього "величезну смуток". І що на його місці він би подав у відставку. Його дратує бажання Зеленського подобатися всім.

Серед претензій до президента доктор назвав цілеспрямоване загострення мовного питання, переписування історії і відсутність реакції Зеленського на приниження з боку проплачених активістів. Він дуже розчарований роботою Зеленського, передає "BusinessUA".

Другие новости