ПоддержатьУкраїнська

Вимагання з погрозами майже 1 мільйона гривень – колишній поліцейський та його спільник постануть перед судом 

StopCor
StopCor

StopCor

Вимагання з погрозами майже 1 мільйона гривень – колишній поліцейський та його спільник постануть перед судом 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього інспектора роти управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції Нацполіції  та його спільника. Вони обвинувачуються у вимаганні  (ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що з 25 грудня 2019 року по 23 січня 2020 року патрульний та його спільних погрожуючи громадянину насильством над його родичами та розголошенням конфіденційної інформації вимагали від нього 150 тисяч доларів США.

23 січня 2020 року слідчі ДБР затримали патрульного та його спільника під час отримання коштів. Загальна сума грошових коштів отриманих шляхом вимагання складає 985 310 грн.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Київської області. Оперативний супровід – Головне управління Нацполіції в Київській області. 

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Другие новости