ПоддержатьУкраїнська

Вирок винесено: 8 років позбавлення волі за умисне вбивство

StopCor
StopCor

StopCor

Вирок винесено: 8 років позбавлення волі за умисне вбивство

За підтримання публічного обвинувачення Харківською місцевою прокуратурою № 3 Орджонікідзевський районний суд м. Харкова визнав винним 35-річного чоловіка в умисному вбивстві (ч. 1 ст.115 ККУ) своєї подруги та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Руслан Скуратович, встановлено, що 22 листопада 2018 року чоловік на автомобілі разом зі своєю подругою приїхали на територію одного із гаражних кооперативів м. Харкова.

Між ними виник словесний конфлікт, у ході якого дівчина вийшла з автомобіля та намагалась піти від нього. Чоловік, керуючи технічно-справним автомобілем, умисно здійснив наїзд на потерпілу, притиснувши її до металевих воріт аварійного виїзду з кооперативу.

Внаслідок отриманої сукупної травми грудей, живота, тазу та нижніх кінцівок, що ускладнилась розвитком травматичного шоку, дівчина померла.

Встановлено, що стосунки між обвинуваченим та дівчиною були складними і супроводжувались постійними ревнощами з його боку.

У суді чоловік своєї вини не визнавав. Факту наїзду він не заперечував, проте наполягав, що стався нещасний випадок. Однак доказів, наведених стороною обвинувачення, виявилось достатньо для винесення обвинувального вироку.

Довідково: вирок суду не набрав чинності, оскільки не сплинув строк на його апеляційне оскарження.

Пресслужба Харківської обласної прокуратури

Другие новости