ПоддержатьУкраїнська

Віталій Стець: правопорушення у лісовій сфері та на митниці для нас пріоритетні

StopCor
StopCor

StopCor

Віталій Стець: правопорушення у лісовій сфері та на митниці для нас пріоритетні

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, впродовж останніх 6 місяців розслідували понад 3 000 кримінальних провадження. На сьогоднішній день на залишку є ще більше 1 700 справ, 330 передано до суду, з яких переважна кількість, 217 з 330, стосуються військових злочинів.

Про це повідомив в.о. директора теруправління Віталій Стець.

«Я б хотів звернути увагу на пріоритети. Найперше, це боротьба з корупційними схемами на митниці та протидія функціонуванню злочинних механізмів на державному кордоні України. Із використанням корупційних зав’язків представників державної митної, прикордонної служби та інших контролюючих органів. На другому місці, але не менш важливим, є питання виявлення, припинення і розслідування порушень в лісовій сфері. В світлі останніх подій які ми зараз маємо, це наслідки бездумної, неправильної та протиправної вирубки лісів, що призводить до відповідних екологічних наслідків», – розповів Віталій Стець.

Також в.о. директора територіального управління ДБР у Львові Віталій Стець зазначив, що за час роботи теруправління побачив кілька недоліків, на які слід звернути увагу законодавцям.

«Найперше, це є кількість штату, який законодавчо обмежений. У Законі про ДБР зазначено, що максимальна чисельність працівників – 1 600 чоловік, а штат територіального управління - 117 осіб.

Якщо говорити з практичної сторони, то ми би були вдячні, якби щонайменше вдвічі збільшили кількість працівників.

Друге – необхідним є створення офісів в усіх обласних центрах, адже ми дислокуємось у Львові, а наші повноваження поширюються на 5 областей.

Також у нас поки немає своїх оперативних підрозділів, зараз ці посади є вакантними, проводяться конкурси. Тому хочу подякувати оперативникам інших правоохоронних структур, з якими ми пліч-о-пліч боремось зі злочинністю», - підсумував Віталій Стець.

Другие новости