ПоддержатьУкраїнська

Втрата 1 мільйону 200 тисяч гривень вилучених під час обшуку - ДБР спільно з ОГП повідомили про підозру слідчому Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

Втрата 1 мільйону 200 тисяч гривень вилучених під час обшуку - ДБР спільно з ОГП повідомили про підозру слідчому Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру колишньому слідчому Голосіївського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві. Експравоохоронець підозрюється у неналежному зберіганні грошових коштів, вилучених під час обшуку, що призвело до їх втрати (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, у 2018 році слідчий під час обшуку на одному з підприємств в рамках досудового розслідування кримінального провадження вилучив грошові кошти в сумі 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Через неналежне зберігання речових доказів, кошти вилучені правоохоронцем були втрачені.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює Київське міське управління ДВБ Нацполіції України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Другие новости