ПоддержатьУкраїнська

З початку року поліцейські повернули власникам 26 угнаних транспортних засобів

StopCor
StopCor

StopCor

З початку року поліцейські повернули власникам 26 угнаних транспортних засобів

Лідерами за кількістю злочинних посягань залишаються ВАЗи та аналогічні, недорогі авто. З початку року зареєстровано 45 фактів незаконного заволодіння автотранспортом. Кожен другий угон розкрито, а майно повернено власникам.

Злочинці обирають ті авто, які менше захищені: залишені без нагляду на ніч, не обладнані протиугінними системами. Залишаючи автомобіль відчиненим «на хвилинку», водії відкривають доступ угонщикам.

Так, жителька Маріуполя залишила легковик із відкритими дверима і ключами в замку запалювання, а коли повернулася, його вже не було. На допомогу прийшли поліцейські, які менше ніж за годину розшукали автівку і самого викрадача.

За аналогічних обставин було викрадено і ВАЗ-2109 у Слов’янському районі. Потерпілий поставив його на ніч біля свого двору з ключами в замку. Автівку знайшли пошкодженою після ДТП на трасі. Угонщик стер відбитки пальців, але це не завадило оперативникам викрити автовикрадача.

У понад 50% випадків угонщики затримані і притягуються до кримінальної відповідальності. Наразі по 22 кримінальним провадженням особам повідомлено про підозру. Поліцейські вилучили і повернули власникам 26 транспортних засобів.

76-річний пенсіонер з Соледару отримав назад свій ВАЗ-2107. Поліція затримала угонщика і завадила його планам продати автівку. Зазвичай транспорт швидко розбирають на «деталі».

Щоб надійно убезпечити автомобіль від угону, варто встановити комплексну протиугінну систему. Поєднуйте електронні та механічні пристрої захисту: іммобілайзери, супутникові системи, механічні блокиратори для керма, коробки передач, капота.

Поліція закликає власників автомобілів подбати про збереження свого майна: не залишайте транспорт без нагляду навіть на короткий час, а тим більше – з ключами в замку.

Другие новости