ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", вбитий у Херсоні бізнесмен знав, що його "замовили"

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', вбитий у Херсоні бізнесмен знав, що його 'замовили'

Вбитий у Херсоні бізнесмен Ігор Пащенко дізнався про те, що його замовили два тижні тому. Про це журналістам «СтопКору» повідомила дружина вбитого.

«До Ігоря Пащенка дійшли чутки, що його вбивство замовили. Про це йому повідомила людина, наближена до правоохоронних органів», – зазначили журналісти «СтопКору».

Додамо, дружина вбитого у Херсоні бізнесмена Ігоря Пащенка розповіла «СтопКору» подробиці загибелі чоловіка.

Ірина Пащенко повідомила, що на допит у справі загибелі її чоловіка прибув і Володимир Сальдо – колишній мер Херсона, з яким у загиблого були бізнес-суперечки. Жінка пов’язує загибель чоловіка з «Домініканською історією» з викраденням брата загиблого – Дениса та протистоянням його з Володимиром Сальдо. Ірина одразу після кількагодинного допиту зустрілась з журналістами «Стоп корупції».

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2053840581551125/

Вона зазначила, що незадовго до загибелі чоловіку погрожували, про це подружжя дізналося близько двох тижнів тому. Наразі Ірина не довіряє правоохоронцям та додає, що у затриманих підозрюваних у вбивстві виявили документи, пов’язані із Сальдо. Жінка також повідомила, що бачила, як колишній мер Херсона Володимир Сальдо прибув на допит.

Нагадаємо, увечері 24 квітня у Дніпровському районі Херсона невідомий вистрілив у місцевого бізнесмена Ігоря Пащенка. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Охоронник бізнесмена перебуває у лікарні у важкому стані.

За фактом відкрито кримінальне провадження за Ч.2 ст. 115 ККУ (навмисне вбивство).

Другие новости